Самоубиство полицајке у Сарајеву
Тело полицајке пронађено је рано јутрос на перону Железничке станице у Сарајеву, у току је увиђај, а верује да је извршила самоубиство.
Из Министарства унутрашњих послова Кантона Сарајево саопштено је да о овом случају неће давати додатне информације.
"Молимо да о случајевима суицида извештавате с дужном пажњом и да у својим текстовима наводите бројеве за помоћ особама које размишљају о суициду", навели су у апелу упућеном медијима у БиХ.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


