Недеља, 07.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Ђилас „заборавио” 619 милиона евра

Ђилас „заборавио” 619 милиона евра
EPA-EFE/MARKO DJOKOVIC

Председник Странке слободе и правде Драган Ђилас изнео је још једну у низу опречних изјава.

Након што је од највећег заговорника експлоатације литијума постао противник отварања рудника, Ђилас је сада поново негирао да је за време власти Демократске странке стекао више од 600 милиона евра.

Међутим, неколико месеци раније Ђилас је са поносом истакао да су његове фирме зарадиле 619 милиона евра.

 

 

 

Коментари5
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Milan Š
Ako je Đilas zaboravio svoje milione, nisu ih građani zaboravili. Kako da ih građani zaborave kada znaju da ih je Đilas zaradio sa njihove grbače.
Olja
Sad negira jer je odjednom preposten, ali imovina je dokaz koliko laze
Caca
Đilas ima amneziju pa zaboravlja mnoge stvari,ali narod nikada ništa ne zaboravlja!
Caca
Đilas je mnogo štošta zaboravio,ali mi nismo!
Milijana
Možda je Đilas zaboravio 619 miliona evra,ali narod sigurno nije.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.