Петак, 05.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Северинина адвокатица: Историјска чињеница да је у Сребреници почињен геноцид (видео)

Северинина адвокатица: Историјска чињеница да је у Сребреници почињен геноцид (видео)
принтскрин

Хрватска певачица Северина задржана је на нашој граници због информативног разговора.

Министар унутрашњих послова Ивица Дачић каже да она није ни приведена ни ухапшена, већ ју је гранична полиција на граници са Хрватском задржала на основу спискова о "вербалним деликтима" и најавио да ће затражити "укидање спискова, када су вербални деликти у питању".

Огласила се и адвокатица Северине Вучковић:

- Испитивали су је о њеним изјавама и ставовима везаним за „Сребреницу и геноцид“. То испитивање није било нужно, јер се ради о историјским чињеницама, рекла је Јасминка Билош.

 

Коментари14
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

dejan sakos
I dalje mislim da treba dobro paziti na gerijatrijske prostorije i zakljucavati dvoriste ...
Перагеније
Типично адвокатски - кога је брига за истину и правду...
Хајдук Вељко
Јасеновац-Геноцид.
Мина
Е, када то каже Северинина адвокатица, Србија мора да аминује, можда да уговори Северини концерт у Сава центру, у знак извињења. Свако ће да нам намеће шта су историјске чињенице.
Aleksa Petrovic
Само ви Хрвати немојте да причате да ли је негде био геноцид или не. Проучите најпре шта се дешавало у Јасеновцу. Дешавало се оно чега су се и немачки нацисти и италијански фашисти грозили.

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.