Бела кућа: САД прате нуклеарне пројекте Северне Кореје
ВАШИНГТОН – САД настављају да прате нуклеарне пројекте Северне Кореје, укључујући технологију балистичких ракета, саопштила је данас Бела кућа.
Портпарол Беле куће за националну безбедност Џон Кирби рекао је да су САД јасно ставиле до знања да су отворене за разговоре о денуклеаризацији Корејског полуострва.
Северна Кореја је данас први пут показала слике центрифуга које производе гориво за нуклеарне бомбе, док је лидер Ким Џонг Ун посетио постројење за обогаћивање уранијума и позвао на више материјала за оружје како би се повећао арсенал, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


