Четвртак, 04.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Здравко Понош: Скувајте ручак и окачите завесе

Понош увредио Милицу Ђурђевић и све жене у Србији
Здравко Понош: Скувајте ручак и окачите завесе
(Фото/ Принтскрин)

Одмах му je изречена опомена. Tоком заседања Скупштине, представници опозиције су запрепастили грађане који прате седницу тако што су кренули да вређају жене. Здравко Понош се обратио Милици Ђурђевић Стаменковски и запрепастио све присутне.

- Ми ћемо прихватити ваш предлог, немојте да кварите атмосферу. Радите нешто друго, идите скувајте ручак, окачите завесу, спремите испит, одморите се... Одмах је реаговала председница Скупштине Ана Брнабић и изрекла опомену Поношу.

- Изричем вам опомену, јер сте сада увредили све жене. Када погледате једну жену и кажете јој да може да скува ручак, јер ваљда ни за шта друго није, тиме сте увредили све жене у Републици Србији и зато вам изричем опомену.

Коментари15
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Milovan
Ponos je uvredio sve generale. Jer i sebe naziva generalom.
MINGE
Kada je Stamenkovski u pitanju Ponoš je u pravu! Bravo. Hrabrost je reći istinu. Pitanje je da li zna i ručak skuvati !
Sonja
Ovo je vreme za napredne ideje, a ne za retrogradne komentare. Brnabićeva to razume.
Rade
Ponoš treba da se izvinjava svim ženama, dok Brnabićeva zaslužuje podršku za svoje vrednosti.
Sonja
Brnabićeva se zalaže za ravnopravnost, dok Ponoš perpetuira stari, zastareli način razmišljanja.

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.