Вучић се састао са Олафом Шолцом у Хамбургу
Председник Србије Александар Вучић састао се данас у Хамбургу са немачким канцеларом Олафом Шолцом.
Вучић и Шолц су претходно учествовали на отварању прве Хамбурске конференције о одрживости.
На конференцији у Хамбургу учествују шефови држава, представници приватног сектора, академске заједнице, цивилног друштва и међународних организација.
Вучић ће сутра говорити на панелу "Преговори о новој алијанси - одговоран и кружни ланац снабдевања батеријама".
Подели ову вест
Коментари8
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Bane
Ovaj sastanak je u krucijalnog značaja za dalji ekonomski napredak naše države.
Одговори
|
Препоручујем
87
Zoran
Važno je da Srbija nastavi da gradi dobre odnose sa Nemačkom i EU.
Одговори
|
Препоручујем
86
Boža
Ovi susreti sa najvišim svetskim zvaničnicima potvrđuju da Vučić uspešno vodi zemlju u pravcu stabilnosti i napretka, što je od ključnog značaja za budućnost Srbije.
Одговори
|
Препоручујем
97
Branka
Očekujem da će Vučić na panelu predstaviti konkretne predloge za buduće saradnje.
Одговори
|
Препоручујем
69
Vukašin
Srbija treba da iskoristi priliku da poveća svoje prisustvo na međunarodnoj sceni.
Одговори
|
Препоручујем
63
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


