Вучић се састао са Копманом
Председник Александар Вучић састао се са генералним директором Директоријата Европске комисије за проширење и суседску политику Гертом Јаном Копманом.
- Добар и суштински важан разговор са генералним директором Директоријата за проширење Европске комисије о убрзању европског пута Србије. Нагласио сам да је наш циљ да реформске процесе и усклађивање са законодавством ЕУ завршимо до 2027. године. Такође, изразио сам очекивање да ће ЕУ и земље чланице препознати напоре и напредак који наша земља остварује и да ћемо убрзано кренути ка испуњавању заједничког циља, чланства Србије у ЕУ - објавио је председник на свом Инстаграм налогу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


