Томислав Момировић поднео оставку
Томислав Момировић, министар унутрашње и спољне трговине поднео је данас оставку.
Он је у њој написао:
"Обавештавам Вас да подносим оставку на место министра унутрашње и спољне трговине."
Момировић је оставку поднео председнику Владе Србије Милошу Вучевићу. У оставци је такође навео и следеће:
"Захвалан сам председнику Републике Србије Александру Вучићу на поверењу и одликовању. За њега и за Србију, увек сам ту."
Подели ову вест
Коментари5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Srpski standard
Oh nee. Samo to ne..
Одговори
|
Препоручујем
6
Pero
Od koga cemo sada znati cenu jaja
Одговори
|
Препоручујем
9
Olja
SNS vodi računa o potrebama naroda, a Momirovićeva ostavka je još jedan primer odgovornog političkog delovanja
Одговори
|
Препоручујем
46
Ika
Veliko poštovanje za Momirovića i njegovu odluku! SNS pokazuje da ima snagu za nove korake ka boljoj budućnosti
Одговори
|
Препоручујем
53
Tara
Pocelo je..Vucic je to i najavio!
Одговори
|
Препоручујем
73
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


