Налагање бадњака у Земуну
Градска општина Земун традиционално ће прославити Бадњи дан налагањем бадњака 6. јануара у 12 часова испред општинског здања на Магистратском тргу.
Старешинство Храма светог оца Николаја и званичници ГО Земун у свечарском духу унеће у градску кућу свих Земунаца симбол радости рођења Исуса Христа – бадњак.
Руководство општине Земун је на сајту општине свим грађанима Земуна честитало “наступајући празник Рођење Господа Исуса Христа – Божић, са жељом да га проведу са породицом у добром здрављу и свaкој срећи”.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


