Младић избоден у центру Београда
Младић старости око 25 година избоден је јутрос на Палилули, те је помоћ затражио у Ургентном центру.
Напад на младића догодио се јутрос око 6 сати на раскрсници Улица краљице Марије и Старине Новака.
Младић је ножем убоден у руку и ногу, те је превезен у Ургентни центар. Према првим информацијама, напала га је њему позната мушка особа. Полиција је обавила увиђај на терену.
Мотив напада није познат, али полиција интезивно ради на расветљавању овог случаја и утврђивању идентитета нападача.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


