Принц Вилијам прославио рођендан
На 43. рођендан принца Вилијама, Кенсингтонска палата је поделила фотографију са његовим љубимцима коју је снимила принцеза од Велса, Кетрин Мидлтон.
Фотографија приказује принца Вилијама са њиховим породичним кокер шпанијелом Орлом и троје од четири штенета, пише Би-Би-Си (BBC).
Објава је садржавала и поруку: "С љубављу од Кетрин, принца и њихове деце - Џорџа, Шарлот, Луиса", уз симбол шапе.
Фотографија је снимљена у Виндзору почетком месеца.
За рођендан принца, званични налог краљевске породице је поделио и поруку: "Срећан рођендан принцу од Велса", уз неколико слављеничких емоџија.
У другој објави, која је била направљена током посете принца Вилијама пољопривредницима у Корнволу, принц је фотографисан како седи на каменом зиду.
Пса Орла Вилијему је дао Џејмс Мидлтон, брат принцезе Кетрин, који је поклонио пса породици 2020. године, након што је њихов претходни љубимац угинуо.
Орла је сада мајка четири штенета, а шпанијели, који су познати по томе што су привржени свом власнику, усликани су око принца Вилијама.
Принц је рођендан обележио и озбиљним ангажманима у еколошкој и друштвеној сфери.
Он је посетио пројекте повезане са његовом наградом за заштиту животне средине "Earthshot", која се бави одрживим бојама у модној индустрији.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


