Канцеларија будућности у џепу
У ери компјутеризације једна од грана која је претрпела највише промена и симбиозе са напредним технологијама је канцеларијска опрема. Нова "хај-тек" решења су донела право откровење. Ништа не може да заустави растући тренд у овој индустрији која годишње направи промет од десетине милијарди долара. Све је подређено томе како да се помири потреба савремених менаџера и губитка времена у путовањима, уз потребу да буду све време на вези са базом и да што пре располажу чињеницама за брзе и важне пословне одлуке.
Према речима Иштвана Михолека, представника из компаније "Офис Депота", светског бренда у производњи канцеларијске опреме, и у овој индустријској области је тренд да се споје традиција и нове технологије. Наиме, и поред "ере" лаптопова и скупоцених мултифункционалних справица, сваки уговор на крају мора да се извади из квалитетне ташне и да се потпише оловком неке врхунске марке. То је оно што се никада неће променити у бизнису, ма где му била адреса.
Наше тржиште и земље у окружењу прошли су кроз дуге периоде прилагођавања светским трендовима. Један од лидера у тој бранши је и компанија "Стилос". Према речима Бошка Блажића, представника ове фирме, производња се прилагођавала у ходу. Долазак врхунских светских менаџера у Србију и њихово задовољство оним што су видели у овој компанији заправо је главни показатељ да смо одавно достигли референце и чак водећу улогу у југоисточној Европи. Поготову у примени иновација на широком пољу биро индустрије и комуникацијских система који су постали потпуно комплементарни и неодвојиви један од другога.
Одговор ових стручњака на питање како ће изгледати канцеларија будућности све објашњава јер ће је свако носити у џепу или ташни и модерним електронско-комуникацијским системима бити у сталној вези са централом која ће га хранити подацима тако потребним за вођење посла. Све то ће да услови изузетан развој електронске компјутерске опреме, нано технологија и нових материјала па ће филмови о Џемсу Бонду бити музејска историја иако су нам некад били водиља у многим пројектима производње биро опреме и канцеларијске индустрије.Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


