Возио у супротном смеру на ауто-путу
Одузето возило и поднета прекршајна пријава
Припадници Министарства унутрашњих послова у Смедереву синоћ су зауставили и искључили из саобраћаја осамдесетдеветогодишњег возача аутомобила „фолксваген голф“.
Он је на ауто-путу Ниш-Београд, у близини Велике Плане, возио у супротном смеру и без возачке дозволе, саопштила је данас Полицијска управа у Смедереву.
Против возача ће бити поднета одговарајућа прекршајна пријава, док му је возило привремено одузето, због утврђивања техничке исправности.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


