Путин: Самит у Будимпешти је одложен
Владимир Путин је, одговарајући на питања новинара о отказивању билатералног састанка од стране Доналда Трампа, изјавио да је амерички лидер највероватније мислио на његово одлагање.
Путин је додао да је током последњег разговора са Трампом, овај сам предложио организовање самита у Будимпешти.
Рекао је да би било погрешно приступити том догађају без припреме. Нагласио је да је Русија увек подржавала наставак дијалога.
Путин је назвао разговоре о могућности испорука ракета „томахавк“ Кијеву покушајем ескалације.
„Ако се такво оружје употреби за напад на руску територију, одговор ће бити веома снажан, ако не и шокантан. Нека размисле о томе“, рекао је он.
Путин се обратио новинарима након конгреса Руског географског друштва.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


