Среда, 15.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа
ОБЈАВА МИНИСТАРКЕ ЕНЕРГЕТИКЕ

Хандановић: НИС још чека одлуку ОФАК-а

„Нафтних деривата има довољно и држава је на челу са Александром Вучићем урадила и ради на томе да становништво не осети последице санкција према НИС-у”
Хандановић: НИС још чека одлуку ОФАК-а
Министарка рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић (Фото Танјуг)

НИС још увек чека одлуку америчког ОФАК-а о томе да ли је одобрио дозволу за рад, написала је јуче на свом инстаграм профилу Дубравка Ђедовић Хандановић, министарка енергетике.

Нажалост, немамо назнака да ће она бити позитивна. За то време рафинерија престаје са радом, али грађани немају разлог за бригу. Нафтних деривата има довољно и држава је на челу са Александром Вучићем урадила и ради на томе да становништво не осети последице санкција према НИС-у, баш као што их није осетила већ 54 дана, колико су на снази, написала је министарка енергетике.

Коментари2
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Era
Uveravaš nas da smo na pravom putu.
Marko
Kao i uvek , očekujemo dobre vesti .

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.