Фудбалери Манчестер јунајтеда надиграли Вулверхемптон
ВУЛВЕРХЕМПТОН – Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су вечерас у гостима Вулверхемптон резултатом 4:1 у мечу 15. кола Премијер лиге.
Гостујућа екипа је повела у 25. минуту голом Бруна Фернандеша, а Жан-Рикнер Белегард је у 45+2. погодио за изједначење.
Јунајтед је до победе дошао у другом полувремену, када су се у стрелце уписали Брајан Мбеумо у 51. минуту, Мејсон Маунт у 62. и Фернандеш из пенала у 82.
Манчестер се налази на шестом месту на табели Премијер лиге са 25 бодова, а у следећем колу дочекаће Борнмут, преноси Танјуг. Вулверхемптон је на последњој, 20. позицији са два бода и у наредном колу гостоваће првопласираном Арсеналу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


