Fudbaleri Mančester junajteda nadigrali Vulverhempton
VULVERHEMPTON – Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima Vulverhempton rezultatom 4:1 u meču 15. kola Premijer lige.
Gostujuća ekipa je povela u 25. minutu golom Bruna Fernandeša, a Žan-Rikner Belegard je u 45+2. pogodio za izjednačenje.
Junajted je do pobede došao u drugom poluvremenu, kada su se u strelce upisali Brajan Mbeumo u 51. minutu, Mejson Maunt u 62. i Fernandeš iz penala u 82.
Mančester se nalazi na šestom mestu na tabeli Premijer lige sa 25 bodova, a u sledećem kolu dočekaće Bornmut, prenosi Tanjug. Vulverhempton je na poslednjoj, 20. poziciji sa dva boda i u narednom kolu gostovaće prvoplasiranom Arsenalu.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


