У Србији сутра до 13 степени
У Србији ће у петак, 13. фебруара бити хладније време, пре подне умерено и потпуно облачно, у западним, јужним и понегде у централним пределима са слабом кишом, док се од средине дана најпре на северозападу, а после у свим пределима очекује постепено разведравање, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.
Дуваће слаб и умерен ветар, средином дана и јак, северозападни са најнижом температуром од нула у Тимочкој Крајини до седам степени на западу земље, а највиша дневна биће од 9 до 13, у Тимочкој Крајини око седам степени, преноси Танјуг.
У Београду ће исто бити хладније, пре подне умерено и потпуно облачно, ујутру са слабом кишом, са температурама од 06 до 12 степени.
Од недеље и почетком следеће недеље очекује се осетно хладније време уз честа пролазна наоблачења са падавинама.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


