Украјина гранатирала Белгород
Две особе погинуле, три рањене
При артиљеријском гранатирању Белгорода које су извеле украјинске снаге две особе су погинуле, а три рањене, саопштио је губернатор Вјачеслав Гладков на свом Телеграм каналу.
У нападу је оштећена енергетска инфраструктура, дошло је до прекида у снабдевању електричном енергијом, грејањем и водом. Прозори су поломљени на три стамбене зграде, а фасаде и паркирани аутомобили су оштећени, објаснио је губернатор, а преноси Спутњик.
Хитне службе раде на санацији насталих последица, додао је Гладков.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


