Две оставке код Обаме
Од нашег сталног дописника
Вашингтон – Нови шеф Беле куће Барак Обама изненада је остао без двоје својих фаворита за високе положаје у администрацији. Оставке су данас поднели кандидат за министра здравства Том Дешл и кандидаткиња за нову функцију председниковог буџетског надзорника Ненси Килефер. Обоје због неизвршених пореских обавеза.
М. П.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


