Dve ostavke kod Obame
Od našeg stalnog dopisnika
Vašington – Novi šef Bele kuće Barak Obama iznenada je ostao bez dvoje svojih favorita za visoke položaje u administraciji. Ostavke su danas podneli kandidat za ministra zdravstva Tom Dešl i kandidatkinja za novu funkciju predsednikovog budžetskog nadzornika Nensi Kilefer. Oboje zbog neizvršenih poreskih obaveza.
M. P.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


