Трамп: Ми смо већ победили
Тврди да ће САД помоћи у обезбеђивању проласка кроз Ормуз
Амерички председник Доналд Трамп је у објави на својој друштвеној мрежи Трутх Сошл навео да су Сједињене Државе победиле Иран "војно, економски и на сваки други начин". Амерички председник је истакао да земље које примају нафту кроз Ормуз морају да воде рачуна о сигурности пролаза, док ће САД пружити значајну помоћ и координацију.
"Све би ово требало да буде тимски напор, и сада ће бити. То ће померити свет ка хармонији, безбедности и вечном миру", закључио је Трамп.
Подели ову вест
Коментари4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Хајдук Вељко
Само што се нису предали,и признали пораз. Данас,сутра...
Одговори
|
Препоручујем
1
M
P.S. Svet ce biti srecan i harmonican, a ti ces dobiti neprikosnovenu Nobelovu nagradu ako okrenes rakete i razbucas Pentagon.
Одговори
|
Препоручујем
18
hiperbpla
Nije više Nobelova nagrada nego ceo svet.
Препоручујем
0
branislav
On kad legne uz Melany ponavlja u sebi,,svakoga dana u svakom pogledu sve više starim,,...
Одговори
|
Препоручујем
11
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


