Концерт у Народном музеју
У Народном музеју у Београду сутра у 19 часова концерт ће одржати Алексеј Косељев, првак Опере Театра у Нижњем Новогороду, и наша вокална солисткиња Миомира Витас.
На репертоару су одабране арије и дуети из опера Моцарта, Чајковског и Римски-Корсакова.
У концерту учествују и чувени пијаниста Константин Богино и пијаниста из Италије Фабио Наполетано коме је ово прво гостовање у Србији.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


