„Одмах напустите Ирак”
Амбасада САД у Ираку позвала је Американце да одмах напусте земљу и да избегавају посете подручјима у којима се налазе дипломатска мисија у Багдаду и конзулат у Ербилу, наводи се у саопштењу објављеном на веб-сајту амбасаде.
„Држављани САД треба одмах да напусте Ирак. Не покушавајте да дођете у амбасаду у Багдаду или конзулат у Ербилу због сталних безбедносних ризика“, истакла је амбасада.
Дипломате су такође позвале грађане САД да се уздрже од путовања у Ирак. Напоменуле су да је комплекс амбасаде више пута био мета напада разних терористичких група.
Зграда америчке амбасаде у Багдаду је погођена ракетама, према више извора.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


