Мојсиловић у Сурдулици
Поводом Дана сећања на страдале у агресији НАТО-а на СР Југославију, којим се одају почасти невиним жртвама и чува сећање на један од најтежих периода у модерној историји земље, јуче су у командама, јединицама и установама Војске Србије уприличени комеморативни скупови и служени верски обреди за погинуле припаднике Војске. Начелник Генералштаба Војске Србије генерал Милан Мојсиловић присуствовао је церемонији обележавања Дана сећања у Сурдулици, саопштило је Министарство одбране.
Том приликом је, у пратњи команданта Копнене војске генерал-мајора Зорана Насковића и команданта Четврте бригаде копнене војске бригадног генерала Грујице Вуковића, положио венац крај Споменика жртвама агресије НАТО-а у Градском парку.
Венце су у Сурдулици положили и министар Новица Тончев, делегација Министарства одбране и Војске Србије коју је предводио начелник Управе за људске ресурсе (Ј-1) Генералштаба бригадни генерал Слађан Христов, затим председница општине Сурдулица др Александра Поповић, представници Министарства унутрашњих послова, борачких и удружења ветерана и руководиоци локалних јавних и образовних установа.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


