Почаст страдалима у Нишу
Ниш – На три локације – испред капеле поред улаза у Градску тврђаву, подигнуте у част страдалима, крај споменика на Универзитетском тргу и у крипти Храма Светог Василија Острошког у нишком насељу Дуваниште, јуче су одржани комеморативни скупови поводом Дана сећања на 24. март 1999. и почетка агресије НАТО-а на СРЈ. Полагању венаца присуствовали су чланови породица погинулих и рањених током 78 дана агресије, представници руководстава Ниша и Нишавског округа, Војске Србије, МУП-а, СУБНОР-а, Српско-руског хуманитарног центра, бројних удружења и организација грађана који негују слободарске и историјске традиције.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


