„Нобеловац“: Стао ми мозак
У сусрет локалним изборима који ће се одржати у недељу, за ТВ Нова С је говорио Станко Ћирковић, испред листе “Уједињени-Севојно”.
Кратак видео у прилогу из његовог појављивања у програму, може послужити као водич свима онима који сматрају да “нобеловци” треба да воде неку општину или државу.
"Имамо контролоре наше који су у сарадњи са студентима прошли једно врло лепу обуку која је била и теоретска и, што би се рекло овако, како се зове, јао извините, стао ми мозак", рекао је Ћирковић.
Проблеми да се “издекламује” научено. Кратак текст о контролорима и студентима.
Држава није играчка да би се препустила у руке онима којима тек предстоји да нешто науче и стекну радне навике и искуство.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


