Кандићка води кампању против полиције
Наташа Кандић, највећа мрзитељка свега што је српско, предводи кампању против српске полиције
Она је на свом Твитер налогу објавила слику посебне јединице полиције која се тренутно налази испред зграде Ректората.
"Испред Ректората су Посебне јединице полиције", написала је Кандић.
Она им је и највећа подршка - увек држи страну онима који су против српског народа. Увек релативизује страдања Срба и увек налазе разлози да каже да су Срби најгори, а да су они што су их убијали, у ствари - жртве. И овог пута навија за оне који ударају на институцију овог друштва, на полицију.

Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


