Палилула: девојчица погинула од струјног удара
Тело ће бити пребачено на Институт за судску медицину
Девојчица стара 11 година погинула је данас од струјног удара у стану у београдској општини Палилула, сазнаје Танјуг.
Тело ће бити пребачено на Институт за судску медицину.
Увиђај је у току, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
dada
Tragedija. Stvarno je potrebno utvrditi sve okolnosti i raditi na preventivi
Одговори
|
Препоручујем
1
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


