Мушкарац пао са Петроварадинске тврђаве
Екипе хитне помоћи одвезле су данас на реанимицају у Ургени центар у Новом Саду мушкарца који је у подножју Петроварадинске тврђаве пронађен у бесвесном стању, речено је Тањугу у новосадској Хитној помоћи.Каменички пут
„Каменички пут, испод тунела где је некад пролазио воз - тврђава. Мушко лице, превезено у Ургентни центар на реанимацију у бесвесном стању. Без идентитета. Евакуисан са лица места од стране ватрогасаца, ургентна лекарска екипа преузела пацијента и у бесвесном стању га превезла у УЦ на реанимацију“, рекао је за Тањуг портпарол Завода за ургентну медицину Нови Сад, др Зоран Круљ.
Према наводима медија, мушкарац је највероватније пао са бедема Петроварадинске тврђаве. За сада није познато у којем је стању.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


