Сутра без воде део Звездаре
Јавно-комунално предузеће „Београдски водовод и канализација” саопштило је да ће сутра због планираних радова на водоводној мрежи у градској општини Звездара без воде остати део потрошача.
Како се наводи у саопштењу, од осам до 22 сата без воде ће остати потрошачи у ГО Звездара, и то потрошачи у улицама Ђевђелијска, Чеде Мијатовића, Милана Ракића (од Тршћанске до Батутове) и Шабачкој (од Ђевђелијске до Милана Ракића).
Из овог предузећа апелују на потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе и наводе да ће за најнужније потребе за пијаћом водом бити обезбеђене ауто-цистерне.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


