Реми као победа
Од извештача „Журнала”
Егер, 7. марта – Једини коментар селектора Дејана Удовичића је био:
– Штета што РТС ово није преносила.Заиста, одлична утакмица, предиван амбијент у којем су два ривала приказала партију коју је било милина гледати – 11:11 (4:2, 1:2, 5:4, 1:3) у другом колу Купа „Волвоа” у Егеру. Данас, у последњег дана турнира, наша репрезентација се састаје с Румунијом (11 ч).
Наши ватерполисти су током већег дела јурили предност Мађара. На крају су је стигли, али не и престигли. Имали су 15 секунди пре краја играча више. Прлаиновићев ударац је завршио у корнеру. Али уместо седам секунди колико је остало, домаћин је пустио време тако да новог шута скоро и није било. На крају, Мађари, као и њихов селектор Кемењ, и даље немају победу против Дејана Удовичића.
Базен: Бичкеи. Гледалаца: 3.000. Судије: Ставропулос (Грчка) и Станкијевич (САД). Искључења: Мађарска 12 (8), Србија 12 (6).
МАЂАРСКА: Гергељи, Сивош 2, Ч. Киш, Маћаш, Хошњански 2, Терек, Хегедиш, Ж. Варга, Да. Варга 2, Де. Варга 2, Г. Киш 2, Хараи 1, Бирош, Бундшух, Нађ. Селектор:Кемењ.
СРБИЈА: Соро, Аврамовић, Гоцић 2, Гак 1, Д. Пијетловић, Ћук, Алексић, Рађен, Ф. Филиповић 4, Прлаиновић 4, С. Митровић, Г. Пијетловић, П. Филиповић, Б. Митровић. Селектор: Деј. Удовичић.
Д. Стевовић
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


