Remi kao pobeda
Od izveštača „Žurnala”
Eger, 7. marta – Jedini komentar selektora Dejana Udovičića je bio:
– Šteta što RTS ovo nije prenosila.Zaista, odlična utakmica, predivan ambijent u kojem su dva rivala prikazala partiju koju je bilo milina gledati – 11:11 (4:2, 1:2, 5:4, 1:3) u drugom kolu Kupa „Volvoa” u Egeru. Danas, u poslednjeg dana turnira, naša reprezentacija se sastaje s Rumunijom (11 č).
Naši vaterpolisti su tokom većeg dela jurili prednost Mađara. Na kraju su je stigli, ali ne i prestigli. Imali su 15 sekundi pre kraja igrača više. Prlainovićev udarac je završio u korneru. Ali umesto sedam sekundi koliko je ostalo, domaćin je pustio vreme tako da novog šuta skoro i nije bilo. Na kraju, Mađari, kao i njihov selektor Kemenj, i dalje nemaju pobedu protiv Dejana Udovičića.
Bazen: Bičkei. Gledalaca: 3.000. Sudije: Stavropulos (Grčka) i Stankijevič (SAD). Isključenja: Mađarska 12 (8), Srbija 12 (6).
MAĐARSKA: Gergelji, Sivoš 2, Č. Kiš, Maćaš, Hošnjanski 2, Terek, Hegediš, Ž. Varga, Da. Varga 2, De. Varga 2, G. Kiš 2, Harai 1, Biroš, Bundšuh, Nađ. Selektor:Kemenj.
SRBIJA: Soro, Avramović, Gocić 2, Gak 1, D. Pijetlović, Ćuk, Aleksić, Rađen, F. Filipović 4, Prlainović 4, S. Mitrović, G. Pijetlović, P. Filipović, B. Mitrović. Selektor: Dej. Udovičić.
D. Stevović
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


