Хавијер Клементе није добио отказ
Поводом информација које су се појавиле у појединим домаћим и страним средствима јавног информисања да је селектор Србије Хавијер Клементе добио отказ, синоћ нам је председник ФСС Звездан Терзић рекао: – То није истина. Изјавио сам да ако се будемо растали биће то због негативне атмосфере и негативног амбијента који су створени и која би се лоше одразили у његовом даљем раду, а не због тога што није добро радио. Смета ми и како су се наши претходници растали са Петковићем, Савићевићем, Бошковом... Још увек је све отворено. Редослед потеза и процедура су познати. Клементе ће у Београд допутовати 4. децембра. Сутрадан ћемо обавити разговор с њим, а у четвртак 6. ће поднети извештај Извршном одбору ФСС, у коме ће осим досадашњег рада предложити и којим путем треба наставити, без обзира да ли ће остати селектор или не. Затим ће Клементе разговарати са члановима Извршног одбора о свему што их буде интересовало. Дакле, одлуку нећу донети ја, већ ИО и то се неће догодити 6. децембра. Понављам, испоштоваћемо комплетну процедуру.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


