Победа у Габрову
Наше одбојкашице, иако у ослабљеном саставу пошто је неколико стандардних репрезентативки повређено, победиле су у Габрову, у Европској лиги, Бугарску с 3:1 (16:25, 26:24, 25:16, 25:18). Данас предстоји и други сусрет у истој дворани.
Први сет је припао домаћој екипи, али тај сет као да је нашим играчицама послужио да прочитају противника. У другом, после велике борбе, победиле су на разлику и тада је и сломљен отпор противника. Трећи и четврти сет су прошли у потпуној надмоћности нашег тима.
Дворана: Орловец. Гледалаца: 1.500. Судије: Стипаничев (Хрватска) и Ујхази (Мађарска).
БУГАРСКА: Ненова, Сапкова, Горанова, Заркова, Јенева. Дебарлијева, Тенева, Кицигој, М. Филипова, Колева, Коева, Петкова. Селектор: Д. Нешић.
СРБИЈА: Живковић, Крсмановић, Мајсторовић, Антонијевић, Огњеновић, Вељковић, Петровић, Рашић, Пантовић, Поповић, Бурсаћ, Шеварика. Селектор: Терзић.
С. Р.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


