Да ли је то што је сав отпад непознатог порекла из Србије покупљен, све опасне материје у Србији пописане, а емитери прљаве индустрије принуђени да дестилизују своје погоне због прилагођавања оштрим прописима ЕУ, довољно да грађани мирно спавају? Случај пожара који се догодио пре неколико дана у делу некадашњег лозничког гиганта у стечају, напуштене „Вискозе”, показао је да само стицај срећних...
Сапун довољно велики да би Србија могла са себе да збрише вишедеценијске наслаге индустријског…