У Пекингу је јуче жребом одлучено да наши ватерполисти на Олимпијским играма буду у групи с Немцима, Хрватима, Италијанима, Американцима и Кинезима. У другој су Мађари, Шпанци, Грци, Црногорци, Аустралијанци и Канађани. Између сваког кола је слободан дан. – Први утисак је да нам је група готово идентична с оном која је била на Светском првенству у Аустралији прошле године и која ће...