U Pekingu je juče žrebom odlučeno da naši vaterpolisti na Olimpijskim igrama budu u grupi s Nemcima, Hrvatima, Italijanima, Amerikancima i Kinezima. U drugoj su Mađari, Španci, Grci, Crnogorci, Australijanci i Kanađani. Između svakog kola je slobodan dan. – Prvi utisak je da nam je grupa gotovo identična s onom koja je bila na Svetskom prvenstvu u Australiji prošle godine i koja će...