Као што се и могло очекивати, мој недавни предлог на страницама „Политике” да Србија пређе са динара на евро изазвао је шаролике реакције. Између осталих, огласио се и гувернер НБС. Да подсетим, мој став је да би преласком на евро наша инфлација најзад била стављена под контролу и сведена на ниво евро-зоне (плус-минус пар процента), пошто би се за њу уместо домаћих политичара...