Поводом текста ,,Ни држава, ни аутономија”
Многобројне полемике поводом новог статута Војводине изнедриле су различита мишљења и оцене, али ни у стручној, па чак ни политичкој јавности, нико није отишао толико далеко да тврди да је Војводина добила ,,тек децентрализацију” и у складу с логиком овог мишљења – врло мало, готово ништа. Имам на уму текст Душана...