Povodom teksta ,,Ni država, ni autonomija”
Mnogobrojne polemike povodom novog statuta Vojvodine iznedrile su različita mišljenja i ocene, ali ni u stručnoj, pa čak ni političkoj javnosti, niko nije otišao toliko daleko da tvrdi da je Vojvodina dobila ,,tek decentralizaciju” i u skladu s logikom ovog mišljenja – vrlo malo, gotovo ništa. Imam na umu tekst Dušana...