Црвена звезда дочекује вечерашњи окршај (18 ч) са Смедеревом у четвртфиналу Купа Србије готово десеткована. Каду и Ћосић се још нису опоравили, а у Јагодини су из строја избачени и Ковачевић, Вилотић и Рељић, за које је још неизвесно да ли ће бити спремни за „вечити дерби” у суботу. – Играће они који су здрави и, без обзира на све, уверен сам у нашу победу. Имамо велики мотив. Овом утакмицом...