Каем ти, матори, скино се јуче са шљаке и запалио гајби да одкунтам лома, тек извалим на станици да ми рикнуле слушке :’( а смара ме, брате, кад останем без зике у џи-ес-пи-ју, пукне ме нека депра и лош вајб кад се возим без мјузе :( Штани, реко, преживећу, сео у троли, сморио се ко пушка, кад банули неки клинци, капирам кибнули из школе... Два ртаћа у максицама и неке цице, заболи ту...