Kaem ti, matori, skino se juče sa šljake i zapalio gajbi da odkuntam loma, tek izvalim na stanici da mi riknule sluške :’( a smara me, brate, kad ostanem bez zike u dži-es-pi-ju, pukne me neka depra i loš vajb kad se vozim bez mjuze :( Štani, reko, preživeću, seo u troli, smorio se ko puška, kad banuli neki klinci, kapiram kibnuli iz škole... Dva rtaća u maksicama i neke cice, zaboli tu...