„Трио Симонути ”, jедан од наших најпознатијих камерних састава, одржаће вечерас у Београду, у Коларчевој задужбини, још један у низу концерата поводом прославе двадесет година успешног рада. У трију који чине отац и две ћерке, виолине свирају Трипо и Ирена, а за клавиром их прати и солира Ана. На програму ће бити композиције Корели-Вивалдија, Хендла, Дворжака, Вјенјавског,...