„Trio Simonuti ”, jedan od naših najpoznatijih kamernih sastava, održaće večeras u Beogradu, u Kolarčevoj zadužbini, još jedan u nizu koncerata povodom proslave dvadeset godina uspešnog rada. U triju koji čine otac i dve ćerke, violine sviraju Tripo i Irena, a za klavirom ih prati i solira Ana. Na programu će biti kompozicije Koreli-Vivaldija, Hendla, Dvoržaka, Vjenjavskog,...