Uskoro Divčev spektakl
Jedan od najboljih sportskih listova u Evropi, madridski "As", preneo je vest iz Srbije o svečanosti koju je povodom svog završetka karijere najavio naš proslavljeni košarkaški reprezentativac Vlade Divac, odnedavno sportski direktor košarkaške sekcije madridskog Reala.
Bivši centar Sloge, Partizana, Lejkersa, Šarlota i Sakramenta je objavio da priprema spektakl u svom rodnom mestu Prijepolju u koje će tim povodom doći mnogi njegovi prijatelji. Pominju se i imena mnogih NBA asova, poput Medžika Džonsona, Džejmsa Vortija, Predraga Stojakovića, Arvidasa Sabonisa, Šarunasa Marčuljonisa... Datum još nije objavljen.
Deo spektakla u Prijepolju biće i egzibiciona utakmica. Neki od slavnih košarkaša koji budu došli će igrati, a neki će biti tu da bi se podsetili starih vremena. Divac je najavio i izložbu svojih medalja, trofeja i dresova. Ta izložba će se posle toga preseliti u Beograd i druge gradova.Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


