Koncert Irene Blagojević
Džez-pop pevačica Irena Blagojević održaće prvi solistički koncert u karijeri u petak, 15. aprila, u Domu omladine. Blagojevićeva će na koncertu u Velikoj sali Doma omladine pred publikom predstaviti debi album „Jutro bez ljubavi”.
Uz sedmočlanu ekipu ovdašnjih vrsnih džez muzičara, Irena Blagojević će se Beograđanima na ovom nastupu predstaviti i kao pevačica, ali i kao flautistkinja.
Irena je diplomirala flautu na Fakultetu muzičkih umetnosti u Beogradu, ali je pevanje oduvek bila njena „druga ljubav”. Još kao tinejdžerka pobedila je na takmičenju „Talenti dolaze”, učestvovala u „3K duru”, a zabeležila je i trijumfe na festivalima „Beogradsko proleće”, „Slavenski bazar”, makedonskom „Evrofestu”. Po beogradskim klubovima nastupala je sa bendovima „Kalkuta” i „Balkan ekspres”, a pevala je i prateće vokale Čobiju, Filipu Žmaheru, „Legendama”, Harisu Džinoviću…
Pre tri godine započela je solo karijeru i objavila debi album „Jutro bez ljubavi”. Na ovom disku, u izdanju „Multimedija rekordsa”, predstavila se, ne samo kao pevačica, već i kao autor tekstova, muzike i aranžmana.
Karte za koncert Irene Blagojević u Domu omladine koštaju 500 dinara.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


