Концерт Ирене Благојевић
Џез-поп певачица Ирена Благојевић одржаће први солистички концерт у каријери у петак, 15. априла, у Дому омладине. Благојевићева ће на концерту у Великој сали Дома омладине пред публиком представити деби албум „Јутро без љубави”.
Уз седмочлану екипу овдашњих врсних џез музичара, Ирена Благојевић ће се Београђанима на овом наступу представити и као певачица, али и као флаутисткиња.
Ирена је дипломирала флауту на Факултету музичких уметности у Београду, али је певање одувек била њена „друга љубав”. Још као тинејџерка победила је на такмичењу „Таленти долазе”, учествовала у „3К дуру”, а забележила је и тријумфе на фестивалима „Београдско пролеће”, „Славенски базар”, македонском „Еврофесту”. По београдским клубовима наступала је са бендовима „Калкута” и „Балкан експрес”, а певала је и пратеће вокале Чобију, Филипу Жмахеру, „Легендама”, Харису Џиновићу…
Пре три године започела је соло каријеру и објавила деби албум „Јутро без љубави”. На овом диску, у издању „Мултимедија рекордса”, представила се, не само као певачица, већ и као аутор текстова, музике и аранжмана.
Карте за концерт Ирене Благојевић у Дому омладине коштају 500 динара.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


