S Bogoljubom u Skupštinu
Pokret snaga Srbije održao je juče skup u centru Beograda na kojem je ocenjeno da država može da izađe iz ekonomske i političke krize jedino ako ta partija, posle parlamentarnih izbora, uđe u Skupštinu i buduću Vladu Srbije.
Pred oko 300 pristalica iz više gradova Srbije, potpredsednik PSS-a Tihomir Simić rekao je da je potrebno da se, nakon izbora 21. januara naredne godine, formira "jak" parlament sa puno članova iz PSS-a.
On je rekao da bez te partije u parlamentu i vladi "ne može biti demokratske i jake Srbije" i ocenio da je lider PSS-a Bogoljub Karić jedini političar koji sa svima može ravnopravno da razgovara.
Bogoljubova supruga Milanka Karić rekla je da je njegov "jedini greh" to što je PSS sa njim na čelu, u jednom trenutku, postao najjača partija u Srbiji i da je zbog toga "prognan".
Ona je ocenila da jedino Bogoljub može da "izbavi Srbiju iz krize" jer je on "patriota, vizionar i najveći stvaralac".
Na skupu su govorili i Bogoljubov brat Dragomir Karić, samostalna poslanica u Skupštini Srbije Blagica Kostić i drugi funkcioneri te partije.
Svi govornici su Vladu Srbije optuživali za kriminal i korupciju, "nezakonito ukidanje" BK televizije i lošu ekonomsku situaciju u državi. (Beta)Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


